Street Fighter 5 PS4 ve Pc’de

sf5Sony ve Capcom efsane oyun Street Fighter 5’in Playstation 4 ve bilgisayarlar için piyasaya süreceğini açıkladı. Özellikle 1980’lerin sonu ve 1990’ların başında çocuk ve genç olanların fanatik olduğu Street Fighter halen yoğun ilgi alıyor.
Efsane dövüş oyunu cross-platform özelliğine sahip olacak. Yani oyun Ps4 ve bilgisayar sahipleri birbirleri ile bu oyunu karşılıklı oynayabilecekler. Oyunun daha önceki serilerinde böyle bir özellik bulunmuyordu.
Ayrıca Sony’den yapılan açıklamada, oyunun Xbox One versiyonun da piyasaya sürülebileceği sinyali verildi.

Street Fighter gelmiş geçmiş tüm karakterler, alfabetik sıra ile :

Abel, Adon, Akuma, Balroc, Blanka, Cammy, Chun-Li, Cody, Crimson Viper, Dan, De Capre, Dee Jay, Dhalsim, Dudley, E.Honda, El Fuerte, Elena, Evil Ryu, Fei Long, Gen, Gouken, Guile, Guy, Hakan, Hugo, Ibuki, Juri, Ken Masters, M. Bison, Rolento, Rose, Rufus, Ryu, Sagath, Sakura, Seth, Shin akuma, T. Hawk, Vega, Yang, Yun, Zangief

Koyu renkli karakterleri hepiniz hatırlayacaksınız. Fakat gördüğünüz gibi bilinen Street Fighter karakterleri dışında oldukça fazla karakter mevcut. Üzeri kırmızı renkli olan karakter isimlerine tıklayarak hikayelerine ulaşabilirsiniz.

Etiketler:, ,

Street Fighter 5 PS4 ve Pc’de için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Bedavacanlitvizle.org  yorumladı. 15:42 - 12 / 06 / 2015:

    Hiçbir zaman eskimeyecek olan Street Fighter oyunu süper her fırsatta oynama çalışırım güzel bir inceleme yazmışsınız elinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir