Splinter Cell Blacklist oyun özellikleri

blacklistBlacklist, büyük platformlara çıkan altıncı Splinter Cell oyunudur. Single yerine multi oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirilmiş.

Splinter cell serilerinin ilk üç oyununda, bazı görevlerde hiç ses çıkarılmaması ve hiç kimsenin senin varlığını hissetmemesi gerekiyordu. Alarm bir kere dahi olsa çalmaması gerekliydi. Blacklist serilerinde böyle bir zorunluluk yok. Fakat buradaki zorluk başka yönlere kaydırılmış. Aksiyon oynamak isteyen aksiyon oynuyor. Standard cell oynamak isteyenler ise özgün oyunu seçebiliyor buy phentermine. Buda oyunu önceki serilerinden ayıran diğer bir özelliği.

Oyunda, bir grup terörist peşinde olan kahramanlarımızın, Amerika’yı kurtarmayı hedefleyen bir amacımız var. Dünya tehdidi var ve Amerika’nın çıkarları söz konusu. Ekibimizi toplayıp, kendilerine mühendis denilen teröristlerin takibine başlıyoruz.

Oyunda dijital bir harita var. Kırmızı olanlar ana görevler. Mavi adderall xr olanlar ise yan görevler. Bunlar ekip arkadaşlarımızdan bizlere gelen görevler. Oyun oynarken isterseniz buraya hemen geçiş yapabiliyorsunuz. Özel bölümler de oyunda mevcut. Spies Vs Mercs bölümü ise bildiğimiz gibi çoklu oyuncu modu özelliği taşıyor.

Yapay zekâ oldukça gerçekçi olarak kurgulanmış. 2–3 mermide ölebiliyorsun. Bu yüzden iyi saklanmak zorundasın. Oyunda senaryoda kazandığınız parayı online olarak da kullanabilme özelliği oyunculara sağlanmış.

Üç farklı karakter içerisinden kişiyi ve ekipmanları seçiyorsunuz. Sessiz özellikte olanlar ile ekstra zırh kazanabileceğiniz donanımlarda mevcut.  Yerden kameralar, silahlar, hatta silahın üzerindeki parçaları değiştirme buy modvigil özellikleri seçme özellikleri de sağlanmış. Grafikler ve senaryo muhteşem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir