Mortal Kombat X Piyasaya Sürüldü

mortal kombat xMortal Kombat X genel tanıtım

Mortal Kombat X Nisan 2015’te Pc, Playstation 4, Playstation 3, Xbox 360 ve Xbox One oyun konsollarında piyasaya sürüldü. Ayrıca oyunun biraz daha hafif versiyonlarını Apple ve Android işletimine sahip cihazlarınız için ilgili storelardan indirebilirsiniz. Oyunun dağıtımını Warner Bros üstlendi.

Mortal Kombat X özellikleri neler ?

Mortal Kombat X ana menüsünde; Story bölümü ile oyunun karaktrlerinin hikayeleri yer alıyor. Sitemizde daha sonra karakterlerin tanıtımlarını da yapacağız. Training bölümünde ise karakterlerin dövüş hareketlerinin nasıl yapıldığının alıştırmaları ile oyunda hareket öğrenme sürenizi azaltabilirsiniz. Mortal Kombat X oyununda hareket tuş kombinasyonu önemlidir. Aksi hale oyun zevksiz hale gelebilir. Ayrıca seçtiğiniz dövüşçünün varyasyonları bulunuyor. Bu varyasyonlarda dövüşçünün hangi görüntüyü alacağını ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca dövüş alanınızı seçebileceğiniz 16 farklı arena bulunuyor. Artık dövüş alanı zevkinize kalmış.

jason voorheelsDövüş başlamadan önce karakterlerin birbirlerine söyledikleri sözler ve kullandıkları replikler önceki versiyona göre çok daha iyi düşünülmüş. Klasik dövüş oyunlarında olan kazanma kuralı Mortal Kombat X için de geçerli. Oyunda 2 sayısına ulaşan kazanır. Yani maksimum round sayısı 3’tür. Karşılıklı olarak oyun konsollarında 2 kişi oynanabilir. Mortal Kombat X’in yeni karakteri ise Jason Voorhees. Kombat pack sürümüne sahip değilseniz 8$ ücretlendirmesi bulunuyor.

Etiketler:,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir