Iphone ve iPad Cihazlarda İkinci Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır

Clash of Clans oyununda ikinci hesap nasıl açılır ? IOS işletim sistemine sahip Apple cihazlarında ikinci hesap açmak mümkün mü ?

Clash of Clans oyununda ikinci bir köye sahip olmak istiyor ve iphone ipad gibi bir Apple cihazına sahipseniz, maalesef aynı cihaz üzerinden bu mümkün olmuyor. Android cihazlarda aynı tablet ve telefon üzerinden ise ikinci bir köy almak mümkün. Peki Apple cihaz sahipleri ne yapabilir?

İşletimsel olarak iphone ve ipad üzerinden iki adet köy sahibi olmanız mümkün olmasa da eğer her iki cihaza da sahipseniz bu kez böyle bir şansınız var. Ancak ayrı köy açmak istediğinizden, aynı Apple kimliği taşıyan cihazlarınızı kullanamazsınız. Bir çok kullanıcı gibi hem iphone hem de ipad üzerinde aynı Apple kimliğini kullanıyorsanız, o zaman bu iki cihazdan birinde Apple kimliğini değiştirmeniz gerekiyor. Apple kimliğinizi değiştirdikten sonra yeni bir köye sıfırdan başlayabilirsiniz.

Apple kimliği nasıl değiştirilir ?

İlk olarak iphone mu yoksa ipad üzerindeki Apple kimliğini değiştirmeye karar verdik. Genellikle ipad tercih edilecektir ki, böyle yapmanız daha doğru olur. Çünkü Apple kimliği değiştirmek için cihazı sıfırlamanız gerekecek. Sıfırladığınızda ise telefon rehberinizde iphone aldığınız tarihten itibaren kaydettiğiniz tüm numaralarda silinecek. Simden kopyala dediğinizde kısmen eski numaralarınıza ( Iphone’dan önce kaydettiğiniz ) ulaşabilirsiniz.

İlk olarak ios sürümünüzün güncel olduğunu kontrol edip, değilse güncelliyoruz. Daha sonra Apple kimliğini değiştirmek için sıfırlama adımları şu şekilde;

1. Ayarlar
2. Genel
3. Sıfırla
4. Tüm İçerikleri ve Ayarları sil

Bu adımlardan sonra değiştireceğiniz Apple kimliğinin şifresini sorabilir. Eğer cihazın ilk sahibi değilseniz veya Apple kimliği başka birinin ise, şifreyi ondan öğrenmeniz veya onun yanında bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Sıfırladıktan sonra cihazınızın tekrar kurulumu aşamasında yeni Apple kimliği yarat demeniz gerekiyor. Eğer mevcut olanı kullan derseniz yaptığınız tüm işlem boşa gider. Kurulumu yapıp, yeni bir Apple kimliği yarattıktan sonra ipad veya iphone cihazımızı sıfırdan tekrar elimize almış olduk. Bundan sonraki adım yeni Apple kimliği ve şifrenizle Apple Store üzerinden Clash of Clans oyununu indirip farklı bir köye sıfırdan başlamak olacak. Yeni köyünüzü güle güle kullanın.

Android Cihazlarda hesap nasıl eklenir öğrenmek için tıklayınız.

Etiketler:, , , , , , , , , , ,

Iphone ve iPad Cihazlarda İkinci Clash Of Clans Hesabı Nasıl Açılır için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. volkanil  yorumladı. 17:44 - 16 / 05 / 2015:

  çok zevkili bir oyun

 2. Johnd2  yorumladı. 17:39 - 20 / 12 / 2016:

  Would you be taken with exchanging links? gekeeekfdeek

 3. halit  yorumladı. 11:34 - 04 / 05 / 2017:

  2560

 4. Muhammed5634  yorumladı. 23:13 - 28 / 08 / 2017:

  Süper

 5. Pro gamer  yorumladı. 17:08 - 13 / 02 / 2018:

  Mukemmel oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir