Hakkımızda

Websitemizin adresi https://www.iskambilci.com’dur. 2013 yılından bu yana solitaireturkyie.com ile başladığımız yayın geçmişimizde bugün iskambilci ismi ile devam etmekteyiz.

İskambilci, evde boş zamanlarını eş dost ile keyifli hale getirmek isteyen tüm kullanıcılarına Türkiye’nin en kapsamlı iskambil oyun anlatım sitesi olarak en doğru kuralları ve en basit anlatımı ulaştırmayı hedeflemektedir.

Kullanıcıların aradığını kolaylıkla bulabilmesi için basit bir menü sistemi ile tüm iskambil oyunları kategorize edilmiştir. Sizden e-mail adreslerimiz info@iskambilci.com ve iskambilci.com@gmail.com’a gelen istekler üzerine periyodik olarak revize ediliyor ve yeni oyunlar ekleniyor.

UYARI!!!


İskambilci.com olarak kullanıcılarımıza keyifli zaman geçirebilmeleri için bilgi sunmaktayız. Websitemizde bulunan hiçbir ifade, kumar kelimesi ile özendirmekten ve hatta yan yana gelmekten çok uzaktır.

Unutmayınki, kumar ocak söndürür, hayatları karartır, buradaki bilgileri sadece keyifli zaman geçirmek adına kullanınız.

Saygılarımızla,

İskambilci.com