Football Manager 2014 özellikleri nelerdir?

fm 2014Sports interactive’in bugüne kadar kendi serileri içerisinde çıkardığı en gelişmiş ve en zengin içeriğe sahip olan FM, önceki serilerine oranla yüzlerce farklı yenilik ile piyasaya sürüldü. Bu yeniliklerden birisi olan bulut kaydı teknolojisi sayesinde, oyuncular sahip oldukları kariyerlerine aynen devam edebiliyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, en gerçek ve etkileyici simülasyon özelliği sunulmuş bulunuyor. Ayrıca Big Picture özelliği ile de TV ekranında kolayca oynanabilme imkânı da sunuyor.

Oyun severler, You tube özelliği sayesinde oyuncuları farklı açılardan kameralar ile takip edebiliyor ve golleri her yönden izleme şansına erişebiliyor.

Linux’un desteği ile klavye, Mouse ve Ubuntu 12.04 versiyonu da dâhil olmak üzere, daha yüksek versiyonlardaki cihazlarda da football manager oynanma zevki yaşanabilecek.

Oyuncular çok daha kolay bir şekilde içeriklerini yaratabiliyor, başka menajerlerle paylaşabiliyor. Oyuncular kendi turnuvalarını gerçekleştirip, benzersiz müsabakalar düzenleyebiliyorlar. Ayrıca bunları da ek liglerde veya ülkelerde paylaşabiliyor.

FİFA 2014’de oyuncular üç bilgisayar arasında kalmayacak, Ps Vita ile kaldıkları kariyerlerine devam edebilecekler.  Ps Vita, FİFA 2014’ün 3d özellikli olan el konsolu olma özelliği taşıyor.

Animasyonlar, yapay zekâ, saha aydınlatması, oyuncuların kendine has futbol oynama özellikleri, takımların forma modelleri ve müsabaka sırasındaki taktikleri gibi birçok geliştirilmiş özellik, FİFA 2014’ün geliştirilen özellikleri arasında yerini almış.

Ayrıca oyunda çok daha gerçekçi transferler, görüşmeler ve tekliflerin yapılabilmesine olanak tanınmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir