Fifa 2015 Özellikleri ve Fiyatı

Ea Sports’un piyasaya sürdüğü Fifa 2015, dünyada şüphesiz en fazla oynanan oyunlardan biri. Play Station, XBox ve bilgisayar versiyonları ile hangi cihaza sahipseniz oynanabilir. Normal fiyatı 170-180 TL olan oyun için orjinal CD keyi 16$’a satın alabilirsiniz. Fifa orjinal cd key satın almak için tıklayınız. ( Aramaya Fifa 2015 yazın karşınıza çıkacaktır.)

Duygusal Tepki ve Reaksiyonlar

Duygusal zeka : Futbolcular maçın ilk anlarından itibaren hafızaya sahip. Oyunun atmosferi, rakip ve önemine göre ilk andan itibaren duygusal tepki, mimik ve reaksiyonlar, maçın büyüklüğüne ve atmosferine göre değişebiliyor. Futbolcuların gösterebileceği 600 farklı duygusal tepki ve mimik var. Özellikle bu duygusal tepkiler, oyuncunun gerçek hayatta gösterdiği sert girme, kaçan gol şansları ve iyi gollere olan duygusal tepkilerin kopyası ve olayın büyüklüğüne göre tepkiler farklı.

Dinamik Maç Sunumu : Geliştirilmiş taraftar kutlamaları, tepkileri ve spikerlerin maç yorumu ülkeye ve futbol kulubüne göre özelleştirilmiş durumda. Ayrıca saha kenarındaki karakterlerin tepkileri de oldukça geliştirilmiş durumda. Fifa 2015 oynayan bir oyuncunun maç havasına girmemesi neredeyse imkansız. Tüm detaylar oyuncuyu maç havasına sokabilmek için çok iyi düşünülmüş.

Eşsiz Zeka

Takım Taktikleri : Takımınız ve rakipleriniz maçta ne olup bittiğini görerek ona göre maç içerisinde taktiksel değişiklikler yapabiliyor. Bu özellik sayesinde sürekli taktiksel değişikler yaparak gereksiz zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

İnanılmaz Görsellik

Özgün Oyuncu Görünümü : Yeni nesil görüntü kalitesi diyebiliriz. Futbolcuların yüzleri inanılmaz derecede detaylandırılmış ve gerçeği ile benzetilmiş. Sahadan kaynaklanan fiziksel etkiler futbolculara yansıyor. Örneğin çamurlu bir sahada futbolcular pozisyona göre üzerleri kirleniyor, veya çimde kaydıkları zaman çim lekeleri oluşuyor.

Stadyumlar oyuna çok daha iyi yansıtılmış. Taraftar kitleleri maça göre duygusal tepkiler veriyor. Maçın gidişatı, sert hareketler, goller seyirciyi tetikleyen en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Maç oynandıkça sahada meydana gelen aşınmalar, yabancı maddelerin görüntüleri, korner direğinin hareketleri, gol olduğunda kale ağlarının hareketi, skorboard dahi çok detaylı bir şekilde Fifa 2015 oyununda görmek mümkün.

Oyuncu Kontrolü

Çeviklik & Kontrol : Dünyanın tanınmış süper starları ile oynuyorsanız defansları toz bulutu içerisinde bırakarak geride bırakabilirsiniz. Süper starlar mükemmel bir denge ile topa sahip olabiliyor. Yakın ikili mücadelelerde rakibi hızlıca geçmek oldukça zevkli.

Omuz Omuza Mücadele : Bu kez omuz omuza mücadelelerde futbolcunun fiziksel özellikleri de öne çıkıyor. Çok iyi tekniği olan bir oyuncunun iyi fizikli fakat tekniği orta seviyede bir futbolcuya top kaybetmesi oldukça mümkün. Rakipten topu almak veya topu almaya çalışmak oyunun zevkli yanlarından biri. Ayrıca forma çekme gibi durumlar geliştirilmiş giyim teknolojisi ile net olarak izlenebiliyor. Fifa 2015 bir çok özelliği ile oyunu daha da çok sevdirmeyi biliyor.

Doğru Temaslar : Top hareketleri tasarımı da özgün düşünülmüş. Topun düze falsolu veya havadan gidişatındaki mükemmel hareket görünümü tasarımı, çalım, pas, omuz omuza mücadele, şutun barajdan sekmesi ve buna benzer her temastan sonraki hareketleri çok titizlikle hazırlanmış.

Topu Oyuna Sokma : Korner ve taçlarda topun durumunu ayarlayarak daha iyi bir pas atma veya orta açma şansını yakalayabiliyorsunuz. Fifa 2015 bir çok özelliği ile mutlaka arşivde bulunması gereken özel oyunlardan biri.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir