Company Of Heroes 2 oyununun özellikleri

compony of heroes Company of heroes oyununun devamı olan bu yeni seride, oyun severler muhteşem taktikler denemeye devam ediyor.  Yeni seriden var olan heyecanlar arasında kış şartlarında Rusya’da geçen savaşlar yer almaktadır.

2.dünya savaşı döneminde Rus ve Alman savaşları arasında geçen olaylar yer almaktadır. Sıcaklıkların ölümcül derecede düşmesi askerlere oldukça zorluk yaşatmaktadır. Karlı bölümler oldukça fazla olarak oyunda yer alıyor. Askerleri burada beklettiğinizde, bir süre sonra üşümeye başlayacak ve donarak ölme ihtimali artacaktır.

Siper alınacak kapalı bölgeler oyunda ayrıca gösterilmiştir. Bu bölgelerde saklanmak gerekir. Bölgelerdeki binaları ele geçirmek oldukça önemlidir.

Oyunda çeşitli birimler yapılabilmektedir. Makinalı tüfek birimleri, alev makinaları gibi seçenekleri kullanmakla, muhteşem yapay zekâlarla karşılaşabileceksiniz. Düşman askerlerini püskürtebileceksiniz.

Oyunda bayrak almak can alıcı noktadır. Ne kadar bayrağınız varsa, o kadar güçlüsünüz demektir. Toplar, tanklar makinalı silahlar gibi donanım ve ekipmanların hâkim olduğu Company Of Heroes 2 ile heyecanın doruğuna çıkacaksınız. Üssünüze saldıran askerleri kışkırtmayı başarabilirseniz, geliştirilen yapay zekâyı da ters köşe yapabilirsiniz.

Askerlerinizi istediğiniz bölgelere yerleştirebilecek, saklayabilecek ve hücum taktiklerini yönetebileceksiniz. Ayrıca bölümlerde küçük upgrade de yapma hakkınızda yer almaktadır. Oyunda amaç, birliğinizin hayatta kalmasını sağlamak ve savaşı kazanmaktır. Almanya ordusunun, Rus cephesinde yaşadığı bu soğuk savaşı kazanmak için her yolun mubah olduğu bildiğimizden, askerlerimizi soğuktan korumamız ve puanları toplamamız için üslerde askerlerimizi ısıtmamız da oyunun en önemli detayıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir