Batman Arkham Knight Özellikleri

Batman Arkham Knight Xbox, Ps4 ve Pc seçenekleriyle karşınızda.

Batman Arkham Knight Oyunu Hakkında

Yapımcılığını Rocksteady Games’in üstlendiği Batman Arkham Knight serisi 2009 yılında Batman Arkham Asylum ile başladı. 2 Yıl sonra ise Batman Arkham City ile devam etti. Son olarak bu yıl Batman Arkham Knight ile seriye devam edildi. Yukarıdaki linkten de orjinal cd key’i 15$ ‘ dan başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Oyun serisinin son etabında Rocksteady yaratıcı özellikler eklemiş durumda. Macera oyunlarını sevenler için işte özellikler…

Oyunda yeni bir karakter

Batman oyundaki penguen Solomon ve Joker’den başka bu kez farklı bir rakibi daha var : “Arkham Knight”. Arkham Knight Batman’den nefret ediyor ve adalet için savaşıyor. Arkham Knight kim ? Batman’e meydan okuyan bu savaşçı ona karşı galip gelebilecek mi ?

Gotham şehri

Şehirde artık Batjet’iniz olmadan da bir uçtan bir uca gerçek zamanlı olarak dolaşabiliyorsunuz. İstediğiniz caddeye gidip bir kaç katil haklamak eğlenceli olacak.

Batman daha hızlı

Batman genellikle suçluların üzerine çullanırken “Dive bomb” manevrasını kullanıyor. Bazen bu dikine dalışlar bir kaç saniye sürebiliyordu. Bu versiyonda ise Batman çok daha hızlı, suçlular kaçmakta zorlanacak gibi gözüküyor.

Düşmanın silahını alabilme özelliği

Batman önceki versiyonlarda suçlularla yumruk yumruğa veya sahip olduğu aletlerle savaşırdı. Ancak oyunun yapımcısı bu kez Batman’e bir özellik daha ekledi. Artık Batman suçlunun elinde bulunan beyzbol sopası veya bıçak gibi aletleri elinden alarak kullanabilecek. Veya Dövüş bölgesinde bulunan objeleri de artık kullanabiliyorsunuz. Örneğin çöp kutusunu alarak suçluya fırlatabilirsiniz.

Batman’in harika oyuncakları!

Rocksteady alışalagelen Batman silahlarını bu versiyonda yeniledi. Batman suçluları tavana mıhlayacak. Yeni aletleri kullanmaya bayılacaksınız.

Yeni Batmobile

Yeni Batmaobil’in yapısı çok değişikliğe uğramadı. Ancak bu tank kıvamındaki araç artık Gotham şehrinde suçlulara korku salacak. Batmobile rahatça duvarları kırabiliyor ve uçabiliyor. Ayrıca bu versiyonda benzin istasyonları azaltıldı. Acaba Batmobil için nerden yakıt alınacak? Ayrıca Batman artık Batmobil’i havada süzülürken bile uzaktan çağırabilecek.

Etiketler:, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir