Android Cihazlarda Clash Of Clans Hesap Ekleme

Daha önce iphone ipad clash of clans hesap ekleme yazımızda ios için ikinci hesabın nasıl alınacağını anlatmaya çalıştık. Bu kez android cihazlarda nasıl ikinci hesap eklenir, basitçe anlatmaya çalışacağız.

Android clash of clans hesap ekleme için ne gerekir ?

ios için bu durum oldukça zor olmasına rağmen android işletim sistemine sahip cihazlarda da bir o kadar kolaydır. Android cihazınızda ikinci, üçüncü, dördüncü dilerseniz yüzüncü hesabı ekleyebilirsiniz. Bunun için size gerekli olan eklemek istediğiniz clash of clans hesabı kadar gmail uzantılı e-posta adresine sahip olmak.

Clash of clans hesap ekleme nasıl yapılır ?

Android cihazınızda yeni bir hesap eklemek için oyunu açtıktan sonra 3 dişli ikonu bulunan ayarlar menüsüne tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan menüde otomatik olarak ayarlar menüsü gelir. Gelmezse açılan sekmede üstte 3 tab bulunur. Solda haberler, ortada ayarlar, sağda daha fazla tablarını üstte görebilirsiniz. Bizim işimiz ortadaki tab olan ayarlar bölümünde. Ayarlar bölümünde aşağıda Facebook ve Google girişi butonları bulunur. Bunların altında ise bağlandı veya bağlantı kesildi yazar. Hangisinde bağlandı yazıyor ise o hesabı kullanıyorsunuzdur. İsterseniz Facebook hesabınızla da hesap ekleyebilirsiniz. Ancak muhtemelen 1 hesabınız vardır, ve çok daha fazla hesap eklemek isterseniz ilgi alanımız Google girişine kayacak.

Cihazınıza hesap eklemeden önce, eklemek istediğiniz kadar Gmail uzantılı e-posta adresi alıyorsunuz. Örneğin 5 adet daha ekleyecekseniz 5 adet Gmail postası açmalısınız.

Google girişi ile hesabınıza bağlandıysanız, altta bağlandı butonuna tıklayıp bağlantıyı kesiyorsunuz. Daha sonra cihazınızda ayarlar bölümünde almış olduğunuz gmail hesapları ile oturum açarak giriş yapıyorsunuz. Oyunu tekrar açtıktan sonra sağ altta bulunan ayarlara tıklayıp yazının başında belirttiğimiz menüye giriyorsunuz. Gmail ile bağlandı diyorsa, bağlandı butonuna basarak bağlantıyı kes diyoruz. Daha sonra bağlantıyı kes butonuna tıklıyoruz. karşımıza hangi gmail hesabıyla oturum açmak istediğimizi soran bir ekran geliyor. Artık dilediğiniz kadar clash of clans hesabı eklemiş oldunuz. Güle güle kullanın.

Etiketler:, ,

Android Cihazlarda Clash Of Clans Hesap Ekleme için yapılan yorumlar : 3 Yorum yapıldı


 1. MUHAMMED33  yorumladı. 19:00 - 24 / 01 / 2019:

  güzel oyun

 2. MUHAMMED33  yorumladı. 19:01 - 24 / 01 / 2019:

  güzel oyun
  super babbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaba

 3. Murat  yorumladı. 19:21 - 14 / 03 / 2021:

  Klas hesap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir